TERE TULEMAST KEMERI E-POODI!

TUTVU MEIE TOODETEGA

Meist

KEMERI OÜ põhilisteks tegevusvaldkondadeks on elektrimootorite, reduktorite, andurite, safety toodete ja muu tööstusautomaatika müük. Lisaks pakume juurde ka automaatika/masinaehituse teenust. Meie eeliseks teiste taoliste ettevõtete kõrval on võimalus pakkuda tööstuskliendile terviklahendust. Alates materjali müügist kuni kõige keerukamat sorti automaatika/masinaehituse projektideni välja. Saame enda projektidesse kaasata suure kogemuste pagasiga automaatikainsenerid, kellel kogemust väga erinevates tööstusvaldkondades: puidutööstus/ tekstiilitööstus/ laevaehitus/ katlamajade ehitus ja automaatika. Tänu pikale kogemusele tööstuse valdkonnas, oleme võimelised katma ka kõige nõudlikuma tööstusettevõtte vajadused.

“Meie motoks on paindlikkus, konkurentsivõimeline hind ja kiire teenus! ”

KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI KEMERI
PAINDLIKKUS

Meie eeliseks on võimalus pakkuda tööstuskliendile terviklahendust.

KONKURENTSIVÕIMELINE HIND

Pakume head hinna ja kvaliteedi suhet.

KIIRED TEENUSED

Suudame katta ka kõige nõudlikuma tööstusettevõtte vajadused.

Logi sisse
Loo konto

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel.

Parooli taastamine

Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

ÜLES